.

מהי שיטת תל-אורן?

הסרת נגעי עור באופן טבעי, עדין, אסתטי, לא פולשני, ללא ניתוח, וללא כאבים

בשיטת ד"ר עדיאל תל-אורן M.D., פרופ' לתזונה קלינית ולרפואה פונקציונאלית
בשיתוף עם ד"ר שולמית לוריא MD (מ.ר. 26672),ד"ר אייל גולדברגר MD (מ.ר. 26219)

 
השיטה, בשימוש ד"ר תל-אורן בארה"ב מ-1989 ובישראל החל מ-1999, מוכרת כבטוחה ואפקטיבית עם עשרות אלפי מטופלים בעלי כל סוגי העור ברחבי העולם.

לקביעת תור לשלוח וואטסאפ ל 058-5885524

מהם נגעי עור? מדוע חשוב להסיר נגעי עור? 

ניתן לטפל בהצלחה בנגעים בעור, בריריות ובקרקפת

שומות, דבלולי עור, המנגיומות סניליות (נקודות חן אדומות), פפילומות, בליטות וגידולי עור אחרים, כתמי לידה, נקודות חן, הבהרת כתמי שמש, כתמי פנים ונמשים, ציסטות, קרטוזות סולאריות וסבוראיות, קסנטומות (נקודות לבנות מתחת לעיניים), יבלות ויראליות, קונדילומות, הקטנת קלואידים, סרטן מסוג מלנומה, סרטן מסוג קרצינומה BCC או SCC ועוד...

ניתן להוריד נגעי עור, גידולי עור, שומות וכו׳ גם באזורים רגישים ואינטימיים כמו עפעפיים, נחיריים, שפתיים, אוזניים, באזור איברי המין, בגבות, בין הריסים ועל הקרקפת (מבלי לאבד אף שערה!). התוצאות מוצלחות במיוחד באזור הפנים.
 
 

חשוב לטפל בנגעי עור שהם בעלי סיכון להפוך לסרטניים

קרטוזות סולריות, שומות כהות שטוחות או גדולות, נגעי עור כהים, אפילו אם הם קטנים, באזורים שנסתרים בד"כ מהשמש ובאזורים המועדים לחיכוך ופציעה או דימום, לעקיצות חרקים, באזורים מגורים או מגרדים, ועוד. כך גם נחסך הצורך במעקב ממושך (מלווה בחרדות) תוך המתנה פסיבית  לגילוי שינויים מסוכנים המובילים להתערבות כירורגית שגם היא בעלת סיכונים. הסרת שומות ונגעי עור גם מונעת גירויים עצביים עודפים ומשפרת את הדימוי העצמי.
 
 

האבחון להורדת נגעי עור הינו בחינם!

בשיטת ד"ר תל-אורן, הרופא יאבחן את נגעי העור ויעריך את עלות הטיפול. במקרים חשודים הוא יפנה את המטופל להתייעצות עם רופא עור.

 

מהי פרוצדורת הורדת נגעי העור בשיטת תל-אורן?

במהלך הטיפול להסרת נגעי עור, הרופא מורח על נגע העור נוזל מיוחד* הגורם לתחושת צריבה קלה (כמו עקיצת יתוש), שחולפת תוך מספר דקות. גם ילדים קטנים יכולים לשאת את הטיפול ללא צורך בהרדמה. לאחר הטיפול ייווצר על הנגע גלד שינשור מאליו תוך מספר שבועות, ובמקומו יתגלה עור חדש וחלק. לעיתים יש צורך בהורדת שכבה נוספת. התוצאות מוצלחות במיוחד באזור הפנים (לכל סוג וגודל של נגע!). באזורים אחרים ייתכן שתישאר בהרת עדינה ואסתטית.

* מודיפיקציות מיוחדות של ד"ר תל-אורן לחומצה טריכלורואצטית (TCA) בהרכב דומה לזו שהוזכרה בכתב-העת של ה-AMA   ב- 8.4.1972, וב- Obstet &Gynec audio-digest  ב- 23.1.1973, כרך 20 עמ' 2, כטיפול מומלץ ב- condylomata acuminata  (יבלות באברי המין). 

 

המחיר להורדת נגעי עור

המחיר ייקבע בהתאם לגודל נגע העור (קטן, בינוני, גדול או ענק), מיקומו, מורכבות הטיפול, ומספר הנגעים בביקור אחד. לדוגמה,  נגע בינוני ראשון יעלה בין 450-525 ₪, אך 3 נגעים בינוניים יעלו בין 750-950 ₪ סה"כ ו- 3 נגעים מעבר לכך יעלו רק 300-400 ₪ סה"כ (כ- 125 ₪ לכל אחד מהם).  נגעים בינוניים נוספים יעלו 100 ₪ או פחות לנגע.  אם יהיה צורך בטיפולים נוספים להורדת שורש הנגע או שכבה נוספת - הם יהיו ללא תשלום, עד 4 טיפולים נוספים. ד"ר תל-אורן תורם את כל הכנסותיו מחברת אקופוליטן ומהטיפולים לנגעי עור בארץ לארגונים הומניטאריים ללא מטרות רווח כגון מרפ"י ולבתי ספר ליתומים שהקים.

 

לקביעת תור לשלוח וואטסאפ ל 058-5885524 
We care about your thoughts!