.

גולשים ממליצים


 

שמעתי את כל ההרצאות שלך בYOU TUBE - מהניתי והשכלתי. אתה איש מדהים! עומק הידע פורץ את כל הגבולות, אני משדרת לך את זה כנטורופתית.

 

שלום עדיאל נעים מאוד אני א' סטודנט שנה רביעית לנטורופתיה במכללת רידמן תל אביב שמעתי הרצאות שלך וקראתי מאמרים שלך ועל פעליך.
אני נדהם לראות את השילוב שאתה עושה במקצוע שלך לרפא את העולם ואת האמביציה והיכולות שהגעת אליהם
שמעתי על התוכנית שלך לפתוח בארץ מרכז לטיפולים ושאתה מחפש מקום
זה חזון שיושב לי בראש כבר כמה שנים טובות . בעבר התעסקתי גם בתחום הפרמקלצ'ר והאקולוגיה ביישובים בארץ גרתי בבקעת הירדן ביישוב רותם והתעסקתי בפיתוח בר קיימא ואקולוגיה. חשבתי שהמקום הכי מתאים לעשות מרכז ריפוי הוא מקום שקרוב לטבע כי הטבע הוא מרפא ונותן תרפיה בעצמו ובעניין של מיקום מרכז הארץ הוא מקום טוב לדעתי המחשבות שלי הלכו לכיוון של חווה לגידול צמחי מרפא נגיד בשילוב של כפר או מרכז ריפוי…

 

ההרצאה בנושא נגעי עור היתה מאוד מעניינת וייחודית.
ללא ספק זו הרצאה שצריכה להגיע ליותר קהל ...הרצאה שאין דומה לה בארץ- ממש פריצת דרך ....
אתה תמיד מפתיע בידע העצום שלך וברמת הדיוק והמוטיבציה,
כמה שזה ממלא לשמוע את דבריך ולשאוב ממך השראה לא רק בתחום הבריאות והתזונה אלא גם בתחום ההוויה האנושית.

 

מאז הכרותי את דרכו ושמיעתי הטוטאלית את תורתו.. אני מודה לו מדי יום וחושבת שנדירים אנשים חדורי תחושת שליחות העושים זאת בדרך כה נעימה אינטליגנטית ועמוקה.. בזכותו הקמתי בחצר ביתי גינת ירקות אורגנית שתהפוך במהרה לגן עדן ולוואי ויכולתי להסתופף בצילו וללמוד עוד ועוד..
תודה גדולה לאיש המופלא הזה..
צ

 

 
It's very nice to hear from you! 

The trip was a very rich and enlightening experience.  Meeting
Dr. T, the insights from consultations and tree-house talk, eating
delicious and healthy foods, and visiting the USA for the first time
in my case. Dispite going almost every day, the Restaurant
seemed to surpass expectations every time we were there!

Foraging was eye-opening, and probably was the healthiest food I ever ate in
my life.  I wasn't aware the difference between farmed and wild
plants was so vast.  Will never look at agricultural foods the same! 
It was great to get out of the city and away computer work.  I
returned to Edmonton very clear minded and motivated.

We're all grateful you were there, it wouldn't have been the same without
you!  Looking forward to hearing about your many projects and adventures.


All the best
Adam
 
Dear Dr. T,
Please let me commend you for being a remarkable man.  Truly, I am affectionately taken by your commitment to assist me in healing myself.  If I had not been my own health advocate in the insanely stressed world, I'd likely not be here today.  And it is at this juncture that I am blessed with meeting you.
Thank you for your time.
Sincerely,
Ramona Angelo
 

שלום
אני, בין היתר, מטפלת הוליסטית. אתמול שמעתי הרצאה של ד"ר עדיאל על הגנטיקה והתזונה ויצאתי נרגשת ונפעמת. היה מרתק...
היום נכנסתי לאתר וראיתי שאפשר לקבל את הספר "האמת על המזון". אשמח לקבל את הספר ולהיות ברשימת תפוצה לקבלת חומר בנושא תזונה, בריאות, הרצאות.
תודה ושבוע טוב
ד.

 

נפגשנו בהרצאתו של גארי יורופסקי בבית החייל. אמרתי לך שאני סובל מתסמונת המעי הרגיז/רגיש ואמרת שביכולתך לעזור. (הייתי גם בהרצאה של יורופסקי בחיפה ושם שמעתי את הרצאתך המלאה).
אציין כי כששמעתי את הרצאתך נפקחו עיני. במהלך השנים ידעתי בתוכי שהמזון הוא רעל וזה שכל אדם שלישי חוטף סרטן זה לא גזירת גורל. אבל אנחנו חיים בחברה בה אורחות חיינו הקולינריים מקובעים בתרבות וקשה ללכת נגד הזרם. עם זאת, העיסוק שלי שהוא כשלעצמו הליכה נגד הזרם וההתוודעות לסבל של בעלי החיים גרמו לי להתעניין בנושא.  כאמור, הפן המוסרי חשוב לי מאד,
אך בנוסף, ברצוני לשנות את התזונה שלי על מנת להרגיש טוב יותר ולהיות בריא לאורך זמן. עם זאת, אודה כי יש בי חשש כיוון שתזונה טבעונית דורשת השקעה וזמן.
אוסיף פרט חשוב, קשה לי להיגמל משתיה באמצע האוכל היות ואני כמעט לא שותה במהלך היום. קשה לי להכניס שתיה לגוף.
בגלל עבודת הלילה יש לי גם בעיות שינה.
אני אשמח לקבוע תור לנובמבר כדי לבדוק איך ניתן לעזור לי. אגב, גם הוריי מתעניינים. (אבא חולה סוכרת ואמא עם לחץ דם).
האם תוכל לשלוח לי עד שניפגש המלצה מה כדאי לאכול במהלך היום כדי להקל על הסבל שלי?
תודה רבה ושנה טובה, ד

 

שלום,
אשמח לקבל את הספר וללמוד עוד מכל המידע המצויין והמעשיר שאתם מספקים.
תודה רבה, אתם עושים עבודת קודש.
תודה לכל צוות אקופוליטן ישראל על העבודה הברוכה לטובת הבריאות
תודה גדולה לד"ר עדיאל תל אורן על הידע הרב שהוא מנחיל לנו
אשמח לקבל את הספר
תודה   מ

 

שמחתי לשמוע את ההרצאה המעניינת של ד"ר תל-אורן בתל אביב בשבוע שעבר.
אין ספק שההרצאה פקחה את עיניי וגרמה לי, בתור טבעונית, ואמא, לרצות ללמוד הרבה על תזונה ומה הגוף באמת צריך ולא צריך.
מאד אשמח לקבל את הספר "האמת על המזון" כדי להעמיק את הידע שלי ולנתב את בחירות המזון שלי לבריאות ואיזון.
המון תודה ואיחולים לשנה נפלאה

 

ד"ר עדיאל שלום,
מאוד נהניתי מהרצאתך אמש בגבעתיים ומאוד אשמח לקבל את ספרך ולקבוע תור לפגישה איתך והפעם לא בשביל הסרת כתמי עור שעשית לי בהצלחה פעמיים אלא כייעוץ בתהליך המעבר שלי לטבעונות.
אשמח לשמוע ממך,
בברכת שנה טובה,

 

ההרצאה נתנה לי תשובות שחיפשתי אחריהן לקראת בריאות ואורך חיים.
אתה הרופא הראשון שאני מאמינה שמחפש להבריא אותנו בלבד.
שנה טובה וחג שמח
ע

 

היה תענוג לשמוע את מה שאמרת בכנס של גארי יורופסקי עם הטבעוניים בחמישי שעבר. דברים מחזקים. תודה!
שתהיה לך שנה טובה!
בברכה,
א

 

שלום עדיאל,
הקשבתי אתמול להרצאה שלך באוניברסיטת חיפה ומאוד התרשמתי מהאופן שבו אתה מנתח את התרבות בה אנו חיים והאופן שבו אנחנו צורכים ומזינים ( או לא מזינים) את עצמנו (ואת הסביבה שלנו). אני מאוד מאמינה בהשפעה שיש למה שאנחנו בוחרים להכניס לתוכנו על החיים שלנו, הסביבה והמערכת האקולוגית בכלל ומעוניינת לעשות טוב לעצמי ולסביבתי.
אני חייבת להודות שהגעתי להרצאה על מנת לצפות במופע של גארי ולחשוב עלויו באופן ביקורתי, אבל מצאתי את עצמי מתעניינת ומסוקרנת מהמידע שהעברת ומאוד נהניתי מהאופן שבו בחרת להעביר את הדברים ולהתנהל עם הקהל, גם בחלק של השאלות והתשובות.
מאוד אשמח ללמוד ממך יותר ולקבל את הספר שדיברת עליו אתמול. כמובן שאחפש גם מידע באינטרנט ואודה לך אם תוכל להפנות אותי לאתרים שאתה ממליץ עליהם.
תודה על הנכונות שלך לעשות שינוי וההגשמה שלך את השינוי בחייך.
כל טוב ושנה פוריה,
ש

 

‫שלום עדיאל, הידע האדיר שלך ראוי שיועבר לכל אדם אשר בריאותו חשובה לו. באורח החיים שלי עד עכשיו אני מרגיש מרומה. מרומה מכיוון שלא ידעתי שזו לא גזירת גורל לחיות ברולטה רוסית בה אינך יודע אם ומתי תחלה בסרטן או באחת המחלות הנוראיות. אחי, רופא אונקולוג, אמר שהוא יודע שתזונה טבעונית מסייעת במניעת מחלות קשות והוא פתוח לשמוע עוד על כך. תודה ושנה טובה, דורון.‬
ד.ב.

 
Good Morning Dr. T,   Your lectures are far beyond anyone I have heard speak before. They are so enlightening and I feel now I actually have some real honest guidance about truth about the food we eat.  You are an incredible man with a prestigious mind, and a gentle  kind heart and soul.  I am so looking forward to continue my journey into healthier lifestyle.  To start with I am    listening to your lecture on fats…. Next is the autoimmune diseases.  
Hugs,
Sharon (CT)
 
 

לד"ר תל-אורן, לגבי הסדנה של הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים יוני 2013
עשית זאת שוב...
העברת סדנה כל כך טובה...  כל כך מקצועית, מעשית ומפורטת.
אתה אדם נפלא ויוצא מן הכלל...
נעזרת בכלים להמחשה והבאת מחקרים.  דיברת על הדרכים להתמודד עם צדדים רבים של האלקטרומגנטיקה.
קיבלתי אינפורמציה רבה וחשובה מסדנה זו.  אהבתי את השיחה שלך על הצורך להיות רגישים
ולחשוב על האנשים שמסביבנו...  אנשים שעברו את הסדנה יעשו שינויים רבים בחייהם בנושא בריאותי חשוב זה. דיברנו על כך לאחר הסדנה.
יש לך את היכולת להשפיע על אנשים ולשנות את חייהם לטובה, למרות הקשיים, הזמן , והמאמץ הכרוכים בכך.

 

לפני הכל, אני רוצה לציין שההרצאות של ד"ר תל-אורן הן נפלאות ממש.
ולא זו בלבד אלא שיש בהן לא מעט דברים חשובים שמעולם לא שמענו עליהם והם מאירים את הדברים באור אחר.
פתאום מבינים שמסיבה כלשהי, אולי כלכלית, יש ל"מערכת" סיבה לאחז את העיניים ולמנוע מהציבור להיחשף לאמת.
וכאן אני חייב לציין שאינני מחסידי הקונספירציות ואינני קונה כל דבר אלא אם מוכיחים אותו. והדוקטור הוכיח!!!   תודה על פועלכם.
בהערכה רבה  א.ר.

 
 
 Dear Dr. Tel-Oren,
I was just emailing some (coughing) colleagues re: the diffuser/blends and wanted to thank you again for developing them. They have saved us much misery; I hope my colleagues see their way clear to order them...
Aaron is doing much better. He hasn't had any more respiratory gunk. If he starts to sniff, he just plugs in the diffuser over night. The inhalers are in his pocket (they withstand going through the laundry just fine). He still gets stomach aches (traceable to food indiscretions; gluten is the sneaky one that still catches him). He was home yesterday with diarrhea but I think that was a bug he picked up somewhere.
Ellen remains strict vegan; she ran cross country this year, was the picture of health, and fast. People commented that she was usually smiling as she ran. Surrounded by carnivores (in Nebraska?) who think vegans are nuts, we just smile at each other.
My sister (Kristin Gallagher) said she saw you recently; she brought us a load of the Green Bakery bread (from the Burnsville health food store) when she visited and I'm requesting that our local food co-op also stock it. Aaron, Ellen and I prefer the gluten free to wheat bread, anymore.
 
Thank you again for your role in keeping us healthy.
Best,
Rhonda
 
 
Good Morning Dr. T,   Your lectures are far beyond anyone I have heard speak before. They are so enlightening and I feel now I actually have some real honest guidance about truth about the food we eat.   You are an incredible man with a prestigious mind, and a gentle  kind heart and soul.  I am so looking forward to continue my journey into healthier lifestyle.  To start with I am    listening to your lecture on fats.... Next is the autoimmune diseases.
 
 
To whom it may concern:
It is with great pleasure that I have the opportunity to speak praise about Dr. Adiel Tel-Oren (Dr. T).  I first met Dr. T while attending one of his educational lectures about the way we practice medicine. Learning from Dr. T has broadened the scope of my practice as well as sparked inspiration for growth in multiple areas of my life. The experience and knowledge that he brings and shares is incredible. Having sat through many medical lectures I can easily say that the time spent learning from Dr. T has been the most valuable.  At a time where sustainability and natural medicine are buzz terms and are popping up everywhere, it is important to me to know that Dr. T has been practicing this way since before it was the thing to do. His drive to enrich other people's lives gives him great gratitude with no end in sight. His non-profit and humanitarian activities, which benefit thousands of people around the globe, continue to grow and gain support. Day after day more and more people download and gain the guidance to transform their lives from his free audio lectures and videos. Those who are lucky enough to know him cannot help but feel his aura of initiative, enthusiasm, and innovation for his various pursuits and his drive to revolutionize society and the healthcare system. It is hard for me to completely describe Dr. T, who does so much and does each endeavor with equal passion and vigor, but I can tell you what it feels like to be around him. I feel inspiration and a gut feeling that I'm involved in something bigger than myself. There are few people in life whom we encounter who possess such rich character and spirit, Dr. T is one of them.

Dr. Andrew Gregg
 
 

עדיאל היקר,
אתה כמו תיבת אוצרות,
כל פעם מחדש אתה חושף אוצר אחר....וומסביר איך לשמור עליו.
הידע והשליטה שלך ברזי הגוף פשוט מעוררים השראה
איך אתה יודע לפשט נושא כל כך מורכב כגוף האדם, לחוש ולהמחיש את המושגים עליהם הינך מדבר
איך הזזת והנעת חלקים בגוף, לחצת, מתחת ואפילו הכית כדי לעורר את הגוף להגיב ולעזור בריפוי.
אחרי אינספור דרכים שניסיתי בכדי להקל על כאביי לפתע היתה לי תקוה כי הנה יש עוד אפשרות שאותה אני חייבת לחקור ולבדוק.

 

רציתי להגיד לך תודה רבה. מזל שיש אנשים כמוך שמקדישים את זמנם והידע הרב כל כך, לעזור לאחרים. ההרצאות שלך מרתקות ואני מפיצה אותם לכמה שיותר אנשים. אם יתאפשר לי אני אפילו אנסה לחשוב על ללמוד את החומר יותר לעומק כך שאוכל בעזרתו לעזור גם לאנשים אחרים. אני מקווה שבעתיד נוכל לשתף פעולה כיוון שזו הדרך האופטימלית לעזור לאנשים. וקל יותר לעשות זאת כשמדברים באותה השפה.
שתהיה לך המשך שהות נעימה בארץ ונתראה בסדנא על השומנים כמובן.
ר.ש.

 

דר עדיאל הנכבד, (בעבר היה לי קטע לא נעים במפגש איתך- מחקתי אותו לחלוטין מראשי), אני מעריכה ומוקירה את פעילותך, מהופנטת מהידע הרב שאתה מביא לנו ולא מחמיצה מאמרים וסדנאות שמסוגלת להגיע אליהם (על אף המרחק מהבית) אז תודה על הכול ואשמח להמשיך ללמוד ממך רבות.
מ.ג.

Zoya’s Testimonial: 3 years ago I had severe abdominal pain and couldn’t eat and the KOOPACH doctors and specialists couldn’t help me. I lost 14 kg and was very weak and sick, and thought I was going to disappear and die. Dr. Tel-Oren tested my digestive system and put me on a program that included a few supplements (one of them was Metagest, high-quality hydrochloric acid) and change of diet and food-behaviour. As a result, my problems disappeared rapidly and since then I had none of these symptoms, and gained back 10 kg (that I wanted, minus the 4 kg I didn’t want…) such that I am now balanced all the time with my weight. Thank you Dr. Tel-Oren for everything you have done to save me. Zoya, 62 
We care about your thoughts!