.

הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים

הנזקים הבריאותיים והפתרונות הפרקטיים

ה"זיהום החשמלי" והחשיפה לקרינה פוגעים בבריאותנו כתוצאה מהשימוש ההולך וגובר בתקשורת אלחוטית ובמכשירים חשמליים מכול הסוגים. הסדנה תציג את הממצאים החדשניים ביותר במדעי הפיסיקה, הרפואה והתזונה, שיאפשרו לנו להגן על עצמנו באמצעים פרקטיים ובטוחים.
 

מדוע חשוב סמינר זה?

בתחילת המאה ה-20 גברה צריכת החשמל באופן משמעותי ולקראת סופה הגיע השימוש במוצרי אלקטרוניקה למימדים עצומים.
החשמל הוא מרכיב עיקרי בציוויליזציה, אך מעטים מבחינים בעמודים, בחוטים, בתחנות הכוח ובשנאים, וכן במערך החיווט המסועף בבתים, במשרדים, בבתי-הספר, גני הילדים, ובמפעלים. כל אלו יוצרים זיהום חשמלי, אשר מסכן את בריאותנו, עפ"י ראיות הקושרות בין מחלות כרוניות ומסוכנות שונות לבין העלייה בצריכת החשמל. השימוש הגובר בציוד האלקטרוני בבית ובעבודה הגביר באופן משמעותי את החשיפה של כל אחד ואחת מאיתנו לקרינת רדיו, לשדות חשמליים ושדות מגנטיים. תופעות אלו, למרות שהן בלתי-נראות וחסרות צורה וריח, מהוות נוכחות מתמדת ומאיימת בחיינו.

השימוש הנרחב בטלפונים ניידים ו"חכמים" במאה ה-21 הוסיף מימד חדש של קרינה בתדרים גבוהים הנובעת מהמכשור הנייד, ומהאנטנות רבות העצמה המאפשרות את השימוש בו. סביבה אלחוטית דחוסה זו גורמת לסיכונים רבים מעל ומעבר לזיהום החשמלי. 
מאות מליוני צרכנים ברחבי העולם נעשים "ניידים" עם ידע מזערי לגבי השפעות הקרינה על בריאותם, ומיליונים מהם נעשים חולים, ובלית ברירה חייבים לברוח מהציוויליזציה ולחיות ב’בועה’ בעקבות התפתחות המגפה המודרנית של רגישות יתר ל EMF. מגפה זו מאיימת לפגוע בכ-50% מהאוכלוסיה תוך עשר שנים!
 

הידעתם?

ישנם לפחות שבעה סוגים של חשיפה אלקטרומגנטית ולכל אחד השפעות בריאותיות וסביבתיות שונות!

תעשיית התקשורת עושה טריליונים על חשבון בריאות הציבור.

מחקרים בינלאומיים מאשרים שנזק לרקמות (ל-DNA, לתאים ולאיברי הרבייה) נוצר לא רק מקרינה מייננת, אלא גם מקרינת רדיו ומיקרוגל המיוצרת ע"י כל מכשיר אלחוטי. 

ילדים וצעירים שגופם עדיין מתפתח סובלים יותר: קרינת הרדיו/מיקרוגל גורמת לניוון בלתי הפיך של הנוירונים, וסרטן המוח הוא עכשיו הגורם הראשי למוות מסרטן אצל ילדים.

נזק לרקמות מ-EMF מצטבר לאורך שנים ועלול לגרום למומי לידה ואי-פוריות, וכן לנזקים לראייה, שמיעה, תאי הדם האדומים ואובדן תפקוד המוח. 

זיהום חשמלי ואלקטרומגנטי גורם למצבים פתולוגיים ופונקציונאליים רבים, כולל סוכרת, עייפות, נדודי שינה, כאבי שרירים ומפרקים, דפיקות לב, כאבי ראש, יתר לחץ דם, סרטן, דלקת ריאות, אסתמה, הפרעות קשב וריכוז, ועוד!
 

מה נלמד בסדנה?

מדעי האלקטרופיזיולוגיה וההיבטים של הרפואה המודרנית.
סקירה קצרה של ההיסטוריה של צריכת החשמל, ההתפתחויות המשמעותיות בתקופה האחרונה והשלכות בריאותיות מיידיות.
פיזיקה בסיסית וידידותית המסבירה את התופעות האלקטרומגנטיות השונות אליה אנחנו נחשפים.
סיכום של מחקרי EMF חשובים מהעולם הרחב.    
הסברים מדעיים חדשניים לסימפטומים והפרעות בריאות מגוונות הקשורות ל-EMF.
הסיכונים הקשורים לאבחון רפואי באמצעות מערכות אלקטרומגנטיות (צילומים, MRI, ממוגרפיה וכו'). כיצד נפחית את הנזק באופן משמעותי.
המלצות שניתן ליישם בקלות בבית ובעבודה כדי להפחית את החשיפה למקורות המזיקים העיקריים של EMF.
התערבות תזונתית ספציפית למערכות הגוף והאיברים המושפעים ע"י זיהום אלקטרומגנטי.
איך נמנע את הסיכון לפתח רגישות יתר לקרינה ו-EMF, וכיצד נעזור לאלה שכבר סובלים מתסמונת זו.
תמלול סדנת הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים

תמלול סדנת הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים

הרצאת אלקטרומגנטיקה בוקר טוב. מקום חדש, נתרגל אליו מהר, למרות שקשה להתרגל למקומות שאפופים בכמות קרינה עצומה כמו תיאטרונים, מוזיאונים, קליניקות רפואיות, מסעדות, ספריות, כמעט כל מקום ציבורי יש בו מרק סמיך ביותר של קרינה ושדות מסוגים שונים, שדות חשמליים, שדות מגנטיים; יש זרמי קרקע, יש אינדוקציה שחודרת...

רכישת סדנת הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים

רכישת סדנת הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים

לרגל השקת הספר ’חשמל מזוהם’ החלטנו לאפשר לכל המעוניין בתחום מרתק זה לצפות חינם בווידאו של הסדנה (4.5 שעות!) לתקופה מוגבלת. עליכם רק להרשם כאן ולסמן בתחתית הטופס את האפשרות "הקרינה והשדות האלקטרומגנטיים - וידאו​" ומייד תקבלו גישה חופשית לווידאו (כל שלושת החלקים... 
We care about your thoughts!