.

טיהור רעלים

בסדנה נלמד כיצד לטהר כימיקלים שהצטברו ברקמות במשך השנים. תוכנית מהפכנית והגיונית המפרטת את כל השלבים הדרושים לתמיכה בכל מערכות הטיהור ובסינכרוניזציה ביניהם. בסדנה יינתנו כל המשאבים והפעילויות הכלולים בתוכנית הטיהור המלאה בת 90 יום.מה מיוחד בסדנה טיהור רעלים זו מסדנאות אחרות לטיהור וניקוי רעלים?

סדנה לטיהור רעלים מטבולי מניעתי המבוסס על הפיזיולוגיה של האדם. תוכנית מהפכנית והגיונית המפרטת את כל השלבים הדרושים לתמיכה בכל מערכות הטיהור של הגוף ולסינכרוניזציה ביניהם. הלימוד יועבר צעד אחר צעד באופן שהתהליך יהיה קל להבנה וליישום. הסדנה תספק את כל המידע על האמצעים והפעילויות הדרושים לתוכנית הטיהור המלאה בת 90 יום.
 

למה ניקוי רעלים מטבולי?

גופנו אינו יכול לשחרר בטיפול קצר מ- 8 שבועות רעלים שהצטברו ברקמות במשך שנים ארוכות. לגוף יש מנגנונים פיזיולוגיים המטהרים את הרעלים בקצב איטי ובטוח. מנגנונים אלה פועלים ביעילות רק כאשר מספקים לגוף את התנאים הנאותים. קיימים בשימוש מוצרים מקצועיים והיפואלרגניים מיוחדים, שיעילותם הקלינית הוכחה, שעשויים לזרז את תהליך הניקוי וגם עליהם נלמד בסדנה. 
 

למה ניקוי רעלים עלול להיכשל?

בסדנה זו נלמד את 12 המרכיבים החיוניים ליצירת תנאים אידיאליים לניקוי רעלים. נבין מדוע ניקוי רעלים שגוי עלול לגרום לפיזור רעלים באיברים חיוניים, או להוביל ל"דטוקסיפיקציה פתולוגית", שתוצאתה היא נזק בלתי הפיך למוח ולרקמות אחרות והיא עלולה להיות מלווה בסימפטומים קשים ומטרידים. בעזרת אמצעים מדעיים שנרכוש בסדנה זו - אמצעים שבשיטות ניקוי אחרות נוטים להתעלם מרובם - נוכל להתגבר על סיכונים אלה ואפילו להימנע מהם. 
 

מדוע הבנה של חילוף החומרים היא המפתח לניקוי רעלים אמיתי?

כשאנו מבינים את המנגנון הפיזיולוגי של הניקוי מובטחת לנו הדרך הנכונה לטיהור רעלים רב עוצמה ללא תופעות הלוואי המוכרות, וכתוצאה מכך שיפור רב בבריאות, באיכות החיים ובתוחלת החיים. אם ניישם את העקרונות שנלמד בסדנה זו, לא נזדקק יותר לתוכניות ניקוי אחרות בעתיד.
 

מה הקשר בין התמכרויות שונות וניקוי רעלים?

רובנו סובלים מהתמכרות כזו או אחרת. התמכרות אינה מתבטאת רק בסמים, אלכוהול וסיגריות. גם סוכרים, ממתקים ומאפים עלולים למכר. הסמינר מיועד לכל אלה הרוצים להיגמל מהתמכרויות וגם למי שכבר הפסיקו לצרוך רעלים וברצונם לתקן את נזקי העבר.
 
שאלות ותשובות מסדנת טיהור רעלים

שאלות ותשובות מסדנת טיהור רעלים

  מה לגבי מזונות מכילי גופרית? תשובה: דיברנו על שום ובצל ומוצרים אחרים דומים להם המכילים גופרית. גם במצליבים כמו כרוב, כרובית, יש גופרית. יש הרבה מזונות שיש בהם גופרית באופן טבעי והם תורמים לתהליך הסולפציה (כפי שמתואר בחומר של הסדנה) בשלב ב' של טיהור הרעלים בכבד. כמו כן, המלח השחור עשיר...

תגובות ממשתתפי סדנת טיהור רעלים

תגובות ממשתתפי סדנת טיהור רעלים

עדיאל שלום היית עסוק מדי בסוף ולא רציתי להפריע, אבל אני מאד מודה לך על הרצאה יוצאת מן הכלל.  כמעט 7 שעות שעברו במהירות בזק, כשההרגשה היא שרוצים לשמוע עוד. גם הארגון היה מצויין. שים לב לזה שאוהבים יותר  עיסוק בעניינים פרקטיים, כי כשמדברים על דברים אקדמיים מדי זה מעניין בעיקר את הרופאים...

חוברת סדנת טיהור רעלים

חוברת סדנת טיהור רעלים

הגישה לחוברת סדנת טיהור רעלים סגורה למשתמשים רשומים