.

למה חשוב להוריד נגעי עור?

מספר סיבות חשובות להורדת נגעי עור, גידולי עור, שומות מסוגים שונים בשיטת תל-אורן.

 

חשוב להימנע מפציעה של נגעי עור

נקודות בולטות עלולות להיפצע בגלל תכשיטים, גירודים, ציפורניים ותאונות, ובגלל גירויים הקשורים בחיכוך בגדים או חומרים כימיים בתוכם. 


 

נגעי עור עלולים להפוך לסרטניים

נקודות בולטות מייצגות איזורים שכבר גורו וצמחו למצב של גידול (עקב חלוקת תאים מהירה או רבה), לכן הסיכון למוטציות גדול יותר. מוטציות מגבירות את הסיכון לסרטן.
 
נקודות בולטות עלולות להסתיר גידולים ממאירים שאולי נמצאים תחתם.


 

שיטת תל-אורן להורדת נגעי עור לא גורמת לפציעות בנגעי העור

שיטת ד"ר תל-אורן אינה גורמת לפציעה או לדלקת מקומית, להבדיל משיטות ניתוחיות (חנקן נוזלי, קוטריזציה, חיתוך בסכין). דלקות הנובעות מטיפולים חודרניים או הורסי רקמות עלולות לגרום להתחלה של תהליך ממאיר באזור הגידול, שהוא כבר בסיכון גבוה יותר מעור רגיל.


 

שיטת תל-אורן להורדת נגעי עור לא כרוכה בכאבים בעת הורדת נגעי העור

הורדת הנגעים לא כרוכה בכאבים. לעיתים מרגישים צריבה קלה שנמשכת כמה דקות.


 

שיטת תל-אורן להורדת נגעי עור לא מצריכה הרדמה

אין צורך בהרדמה מקומית או כללית, עם הסיכונים והרעלים הכרוכים בה. ההורדה לא כרוכה אפילו בכאב של זריקה, אלא בצריבה קלה שקל לעמוד בה. אין צורך בתפרים. אין תופעה של מכתשים או נקבים בעור כפי שקורה לאחר ניתוחים.


 

ניתן להסיר בקלות נגעי עור באיזורים רגישים

אין מגבלה לטפל באזורים רגישים במיוחד, לדוגמא: בעפעפיים, מגע בין הריסים ואפילו מגע בגלגל העין. זו השיטה היחידה שבעזרתה אפשר לטפל בגידולים כאלה – כהים או בולטים מבלי לגרום לאובדן חלק מהעפעף והריסים שבו. בנוסף, ניתן לטפל מעל כלי דם בולטים או עצבים רגישים. אין סיכוי שהטיפול יפגע באיברים רגישים אלו ואחרים, להבדיל מניתוח שעלול לפגוע בעצבים וגם לפגוע בכלי דם חשובים, מה שמונע טיפול ניתוחי במקרים כאלה.


 

בשיטת תל-אורן להורדת נגעי עור אין פגיעה בשיערות

בשיטה זו לא נפגעות שערות בקרקפת, ריסים או גבות.


 

ניתן לחשוף חלקים עמוקים של נגעי עור

במקרים של גידולים פנימיים שאינם נראים לעין או פיגמנט החודר עמוק מתחת לנגע – בשיטה זו אפשר בקלות לחשוף את החלקים העמוקים של הנגע ע"י הורדה של השכבה החיצונית, כך שאין צורך בניחוש: אם עדיין הנגע קיים, אפילו בחלקו, אפשר פשוט להוריד שכבה נוספת, עד שלא נשאר ממנו מאומה.


            

אין צורך לחכות שנגעי העור יהפכו לסרטניים

אין צורך לחכות לרגע מסויים או לרגע בו הנגע יהפוך לסרטני. כל הנגעים מסוכנים ועלולים להפוך בשלב מסויים לנגע ממאיר ובשלב מאוחר יותר עלולים להפוך למלנומה. לכן, במידת האפשר, מומלץ להיפטר מכל הנגעים. 


 

נחסך הצורך בהתערבות כירורגית בנגעי העור

התערבות כירורגית יכולה לגרום לנגע להפוך לסרטני ואם הוא כבר סרטני בגלל ההתערבות הכירורגית הוא עלול להתפשט בכל הגוף כתוצאה מהניתוח.


 

בשיטת תל-אורן להורדת נגעי עור ישנה אחריות לכל החיים!

אחריות לכל החיים עבור נקודות שטופלו. במידת הצורך מורידים שכבות נוספות שלא ירדו בפעמים הקודמות ללא עלות נוספת.


 

התוצאות אסטטיות במיוחד

התוצאות הכי אסתטיות בהשוואה לשאר השיטות להורדת נגעי עור. התוצאות לרוב מושלמות, אך הדבר תלוי במיקום, סוג העור, התנהגות, עישון, אבל בהשוואה לכל טיפול אחר התוצאות הן תמיד הכי טובות שיש. אפילו אם התוצאה לא מושלמת, היא משתפרת וכמובן מעלימה את הסיכון שיש בחלק מנגעי העור.
 

במידה ויש שערות מתוך הנגע, אי אפשר לטפל בהורדת השערות כל עוד הנגע קיים. ברגע שמורידים את הנגע – אפשר להיפטר גם מהשערות.


 

השיטה היחידה בעולם שמסירה נגעי עור מסוג נמשים

זוהי השיטה היחידה בעולם שמורידה נמשים.

 

קביעת תור להורדת נגעי עור 
We care about your thoughts!