.

מפגש קולנועי עם דר' עדיאל תל-אורן

"אוכלים בריא ולא בריאים" שישי, 16/03/2018 בשעה 10:00 בסינמטק תל אביב

קולנוע רוחני בשיתוף תעצומות בסינמטק תל אביב
סרטים בליווי הרצאות מומחים בנושאי ריפוי טבעי ותזונה נכונה המציגים סיפורי התמודדות, שיטות וכלים טבעיים להעצמת חוכמת הגוף והנפש במטרה לחיות חיים בריאים, מאוזנים ומאושרים, המרצים מעבירים את ההרצאות בהתנדבות כתמיכה בעמותה ובפועלה.

לרכישת כרטיסים

שבע הטעויות הנפוצות שפוגעות בבריאות שוחרי המזון הבריא

רוב האנשים שמחליטים לעבור לאכילה בריאה מחפשים מידע רב באינטרנט ובכנסים פופולאריים, על מנת להרגיש שהם ”לא לבד” ושהם לא פוגעים בבריאותם בדרך כלשהי. חלק מהמידע שהם מקבלים מגיע ממקורות אנטרסנטיים או אידאולוגיים שאינם מדעיים ואינם תואמים את חוקי הטבע, וכך עלול להגרם נזק בריאותי דוקא אצל אלה המשקיעים הרבה בשיפור בריאותם! בהרצאה נכיר את הטרנדים הלוהטים בתנועת המזון הבריא שעלולים דוקא להגביר את התחלואה ונלמד לזהות מידע הגיוני–מדעי שיגן בטווח הארוך על בריאותנו הפיזית והנפשית

יוקרן הסרט: מזלגות על פני סכינים- ארה"ב- קנדה-סין 2011
Forks Over Knives     בימוי: ליי פורקסון


הסרט מזלגות על פני סכינים בוחן את הטענה העמוקה שניתן לשלוט ברוב המחלות הכרוניות מהן אנו סובלים ואף לרפא אותן  על ידי הימנעות ממזונות מהחי ומזונות
מעובדים. העלילה המרכזית בסרט משרטטת את המסעות האישיים של זוג חוקרים חלוצי, ד’ר קולין .קמפבל וד’ר קאלדוול אסילשטין
ד’ר קמפבל חוקר תזונה מאוניברסיטת קורנל וד’ר אסילשטין מנתח ועומד בראש הקליניקה המפורסמת .בקליבלנד  לסרטן השד     
הרעיון של “המזון כתרופה” מועמד בסרט למבחן, כמובן, ולאורך כל הסרט עוקבות המצלמות אחר  חולים הסובלים ממחלות כרוניות כמו מחלות לב וסכרת, ורופאים המלמדים את החולים כיצד לאמץ  הרגלי תזונה חדשים המבוססים על מזון מהצומח כגישה העיקרית לטיפול במחלה שלהם. תוך כדי כך אנחנו נחשפים לאתגרים ולנצחונות במסע המרגש הנפרש לפנינו.
אורך הסרט: 96 דקות, אנגלית עם תרגום.
 

מתי ואיפה?

שישי, 16/03/2018 בשעה 10:00
בסינמטק, שפרינצק 2, תל אביב 

מחירון לרוכשים כרטיסים באתר
כרטיס להרצאה וסרט: 69 שח    

מחירון לרוכשים כרטיסים בקופות
כרטיס להרצאה וסרט: 72 שח  


טלפון קופות סינמטק תל אביב: 03-6060800 שלוחה 1
ד"ר עדיאל תל-אורן,
דוקטור לרפואה כללית ודוקטור לכירופרקטיקה, תזונאי קליני מוסמך ומורשה בארה״ב, פרופסור לתזונה קלינית ולרפואה פונקציונלית. מכהן כפרופסור באיגוד האמריקאי והבינ"ל להסמכת תזונאים קליניים, מייסד המרכז לרפואה פונקציונלית בישראל (שהוא מוסד ללא מטרות רווח). מזה 17 שנים מרצה לרופאים ולציבור שוחרי בריאות בארבע יבשות, מסמיך מאות רופאים ומטפלים ברפואה פונקציונלית מותאמת אישית ותזונה קלינית על בסיס בדיקות אבחון מתקדמות, ויועץ למעבדות בארה״ב.