.

מתכות רעילות

אצל 98% מאיתנו הצטברה עופרת ברקמות, כ- 70% נפגעו מהצטברות כספית, ואחוזים ניכרים נפגעו מקדמיום, בריום, אלומיניום, ארסן, אורניום.
הרעלת האוכלוסייה בעופרת, כספית, אורניום ועוד - הפגיעה התזונתית והנזק ההורמונאלי, המוחי, החיסוני והרגשי: הגורמים הסביבתיים, סתימות שיניים, חיסונים, הפלרת המים, נשורת גרעינית, תזונה מונעת, ופרוטוקולים לטיהור של מתכות רעילות.הידעתם?

אצל 98% מאיתנו הצטברה עופרת ברקמות, כ- 70% נפגעו מהצטברות כספית, ואחוזים ניכרים נפגעו מקדמיום, בריום, אלומיניום, ארסן, אורניום, ועוד. מתכות רעילות משפיעות באופן ישיר על ה- איי.קיו שלנו, מצבנו הנפשי, מחלות לב, מחלות אוטואימוניות ועוד. איך הגוף מטהר את עצמו? מדוע הבדיקות של קופ"ח אינן אמינות ? מהן הבדיקות האמינות? מהו המכנה המשותף של סושי, נורות פלורוסנט, חיסונים וסתימות שיניים? איך מגינים על בריאות הפה למרות רפואת השיניים הפולשנית )אפילו סתימה היא ניתוח ? (מדוע מפלירים את המים - האם זה טוב לשיניים, או גורם לנזקים למוח, למערכת החיסון וההורמונים ואף לסרטן? מהם הפתרונות?

 

מה נלמד בסדנה?

מתכות רעילות:

מהי שכיחות הרעלת המתכות הכבדות באוכלוסייה - ומדוע עדיף לדעת את המספרים המפחידים ולהתייחס לבעיה באופן אקטיבי, במקום להזניח ולחלות במחלות כרוניות קשות הגורמות לסבל ארוך ולנטל נפשי וכלכלי כבד?
אצל יותר מרבע מהאוכלוסייה הצטברו בו זמנית ברקמות לפחות 4 מתכות רעילות שונות. יש לזכור שלפי חוק הסינרגיה אם יש מתכת רעילה אחת ברקמות, היא גורמת לשנייה להיות רעילה פי 100 ומעלה, מבחינה של יכולתה לגרום לנזק ואפילו למוות.
עופרת, כספית, ארסן, קדמיום, צזיום, תליום, אלומיניום, בריום, אורניום, ניקל, בדיל, תוריום ועוד - מהי השפעתן על ספיגת המזון שאנו אוכלים? על רעלים סביבתיים אחרים? איך הן גורמות באופן מוכח לחרדות ודפרסיות ובעיות נפשיות אחרות, מחלות לב, לחץ דם גבוה, מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, סרטן, ירידה באיי.קיו, יכולת לימוד וריכוז, וניוון מוחי, ועוד?
מהם המקורות הרבים והלא צפויים להרעלת מתכות כבדות? איך להגן על עצמנו? מהי מחלת המינמטה ומשמעותה לגבי אכילת דגים?

 

מהי החשיבות של יסודות קורט ומהי השפעתם על הבריאות?

מהו ההבדל בין אבחון אקוטי לבין אבחון של הצטברות כרונית, ומדוע הבדיקות השגרתיות בקופ"ח הן שקריות לגבי 99% מהאוכלוסייה הנבדקת? מדוע ישנו שימוש מופרז בבדיקות שאינן אמינות, תוך ניצול תמימות הקהל? איך כן נאבחן את רמת המתכות הרעילות ויסודות הקורט?
איך בחירות מזון יומיומיות ישפיעו על החשיפה, הספיגה והנזק של המתכות הרעילות?
כיצד מתנקה הגוף מהמתכות הרעילות ומהי הדרך הבטוחה והיעילה לזרז את התהליך?
איך המתכות הרעילות שבגופכם פוגעות במערכות היחסים שלכם, במשפחה ובחברה?
מה הקשר בין מתכות רעילות לדעיכה רדיואקטיבית? איך נגן על עצמנו מחשיפה לנשורת גרעינית ולוחמה כימית וביולוגית?

 

שאלות ותשובות מסדנת מתכות רעילות ורפואת שיניים ביולוגית

שאלות ותשובות מסדנת מתכות רעילות ורפואת שיניים ביולוגית

שאלה: איך מאתרים מים מינראליים בריאים? תשובה: אם אתה רוצה להיות מדעי אפשר לשלוח את המים למעבדה והמעבדה תגיד לך בדיוק איזה מתכות רעילות, איזה דברים אחרים יש במים. שאלה: מי שלא עשה לפני כן? תשובה: אתה צריך לבדוק. יש אנשים שאומרים שהם עשו, אתה צריך לראות מה יש להם להראות, איזו בדיקה הם עשו? אני ממליץ... 
We care about your thoughts!