.

עצוב נורא לחשוב שכל כך הרבה אנשים מאמינים שכימותרפיה היא התקווה היחידה כאשר מאובחנים עם סרטן

עצוב נורא לחשוב שכל כך הרבה אנשים מאמינים שכימותרפיה היא התקווה היחידה כאשר מאובחנים עם סרטן

זה היה שוק גמור בשבילי כאשר בדצמבר שעבר, כמה ימים לפני חג המולד כאשר אובחנתי עם סרטן ריאות בלתי ניתן לניתוח, שלב 4. הוסבר לי שיהיה עלי להתחיל טיפולים כימותרפיים והקרנות באופן מיידי. זה יכלול ביקורים בבית חולים 5 ימים בשבוע כל עוד אני בחיים. אבל זה לא ירפא את הסרטן... זה רק יחזיק אותי בחיים.
הייתי מבועתת. לא רק בשל העלויות האדירות, אלא בגלל הסבל הפיזי שהיה עלי לעבור רק ב שביל להישאר בחיים. וכיצד יוכל בעלי לשמור על עבודתו? כל זה לא היה רלוונטי כיוון שתמיד אמרתי למשפחה שלי שלא משנה מה לעולם לא אהיה מוכנה לעבור טיפולים כימותרפיים. זו היתה הרגשה מוזרה להחליט על כך במציאות... אחרי הכל, סרטן היה תמיד אצל אחרים. למרות שנתנו לי 6 חודשים לחיות ללא כימותרפיה, ההחלטה לוותר על הטיפול עדיין היתה בידיי.
זמן קצר לאחר מכן, קיבלנו טלפון מאביו החורג של בעלי שהמליץ על ד״ר תל-אורן. הוא הצליח לסדר לנו שיחת טלפון עם ד״ר תל-אורן במהלך שעות הבוקר המוקדמות של חג המולד, כיוון שד״ר תל-אורן שהה באותה העת בישראל. השיחה היתה מתנה מאלוהים. בפעם הראשונה מאז אובחנתי, הרגשנו תקווה. התחלתי עם התוכנית אותה הציע ד״ר T באופן מיידי.
סרטן הוא מצב רציני המצריך התמדה מלאה, כח, וגישה חיובית להלחם בו. התחלתי בתוכנית של ד״ר T יומיים לאחר שיחת הייעוץ הראשונה עמו וידעתי כבר אחרי שבועות ספורים שזו תוכנית מדהימה. חשתי באופן מיידי טוב יותר והרגשתי הרבה יותר חזקה. החודשים הראשונים היו אומנם אתגר, אבל כאין וכאפס לעומת תופעות הלוואי ההרסניות שהיה עלי לעבור לו הייתי מטופלת בכימותרפיה.
נראתי והרגשתי מדהים כבר אחרי מספר שבועות. ידעתי ללא צל של ספק, שעשיתי את ההחלטה הנכונה ושהתוכנית של ד״ר תל-אורן היא לחלוטין מדהימה. המשכתי להתחזק אף היו ימים בהם הרגשתי כאילו לא הייתי במצב הזה כלל.
זה עצוב נורא לחשוב שכל כך הרבה אנשים מאמינים שכימותרפיה היא התקווה היחידה כאשר מאובחנים עם סרטן. כמה זה רחוק מהאמת. אני מאמינה, ולמעשה גם הוכחה חיה לכך, שטיפולים אלטרנטיבים כגון הטיפול של ד״ר תל-אורן הם אפשרות הרבה יותר בריאה עם תוצאות מדהימות.
עברתי את מחסום ששת החודשים שהקצו לי ואני עדיין כאן... חזקה ושמחה. אפילו לי קשה לתפוס עד כמה טוב הצלחתי ועד כמה מדהים השיפור שהשגתי ועודני משיגה. לעד אהיה אסירת תודה לד״ר תל-אורן ואעשה כל שביכולתי בכדי לאפשר לאחרים לדעת על עבודתו הטובה.
סוזי פטרסון.
אני לא רוצה לגזול מזמנו של ד"ר תל אורן אבל בהזדמנות אנא  מסרי לו את תודתי.
הצוואר שלי כאב והציק חודשים והוא טיפל בו וכעת אני מרגישה הרבה יותר טוב וההרגשה של קלילות בצוואר ממש נפלאה.
מ.