.

טרקים הומניטאריים בנפאל

הצטרפו אלינו להרפתקה שכוללת טרק ייחודי להרי ההימלאיה המרהיבים, סיור אותנטי עם קהילה נפאלית, ביקור בספארי בפארק הלאומי צ'יטוואן, סיור באתר מורשת עולמית ועוד הרבה!


ד"ר עדיאל תל-אורן ידריך את הטיול. הטיול תומך בפיתוח בר קיימא וחינוך לילדים כפריים נפאליים עניים ויתומים. הטיולים הייחודיים האלה מקיפים שני אזורים בהימלאיה, לוקחים אותנו לאיזורים שרק לעיתים רחוקות מבקרים בהם תיירים מערביים - חוויה ייחודית ואותנטית!


במהלך הטיול, יהיה לנו זמן לנוח, לעסוק ביוגה או מדיטציה (בנפרד או כקבוצה), לדון בנושאים שונים עם ד"ר תל-אורן הקשורים לגיאוגרפיה הייחודית של נפאל, טופוגרפיה וגיאולוגיה, כמו גם ההיסטוריה המעניינת, דת וקבוצות אתניות. נדון גם בנושאי בריאות ותזונה, תוך התמקדות בעקרונות הקיימות.

ד"ר עדיאל תל-אורן היה בנפאל מעל 20 פעמים והדריך קבוצות רבות ב-13 השנים האחרונות. הוא שמח לחלוק את חוויותיו השונות למטיילים.
בד"כ בטרקים כאלה המדריכים הם נפאליים, שקשה להבינם בשפה האנגלית. עם ד"ר תל-אורן, המבטא הזר מובן יותר.

אחרי הטרק, נהנה מהצצה קלה לחיי כפר נפאלי אותנטי, הרחק ממקומות שבהם תיירים שינו את הסביבה הטבעית ללא תקנה.

סיכום המסע - אוקטובר 2013

לפני כשבועיים חזר ד"ר תל-אורן ממסע אקולוגי הומניטרי בנפאל עם קבוצת אמריקאים וישראלים, כפי שהוא עושה פעמיים בשנה. תגובות המטיילים (ראה עוד תגובות של מטיילים כאן) היו נלהבות. בחלק הראשון של המסע היה מסלול אתגרי יחסית עם נופים מרהיבים בהרי ההימלאיה ובכפרים הרריים אותנטיים ללא תשתית... 
We care about your thoughts!