עדויות מטופלים

מטופלים כותבים לד״ר תל-אורן.
 

תודה לך דוקטור על חוויה נהדרת

הצלחת לעזור לי איפה שרבים קודמים נכשלו. אתה ממש מתנה לאנושות

אדם ורופא שנותן לי אלטרנטיבה אחרת ממה שהרופאים שפגשתי נתנו לי

ד"ר תל-אורן שלום, ... אני, בחוויה שלי, מודה לאל ע"כ שחיפשתי מספיק והתעקשתי מספיק כדי למצוא אדם ורופא שיתן לי אלטרנטיבה אחרת ממה שהרופאים שפגשתי נתנו לי. אני לא אשכח לעולם את מה שהרופא אמר לי כשאבחנו את מה שהיה לי - קוליטיס: "יש לי בשורות טובות ויש לי בשורות רעות - הרעות הן שזה לכל החיים והטובות הן שאפשר לחיות עם זה". רק שהוא לא סיפר לי מה זה אומר לחיות עם זה... תרופות לכל החיים, התקפים פה ושם, בלי יכולת חיזוי ובלי שום הסבר, סטרואידים, עייפות כרונית, דכאוניות, תאבון עד בלי...

ירדתי ל- 2 מגנזיום גליצינייט ליום ולא לקחתי את הלית'נייז כבר חודש

ד"ר תל-אורן שלום, הפגישות שלי עם פרנסיס - המטפלת בשיטת EMDR ו- - Brain Spotting יחד עם לקיחת המגנזיום גליסינייט ולית'נייז היו מאוד מועילות. מעולם לא חוויתי דיכאון קשה וארוך שכזה בעבר ולכן לא ידעתי לאן לפנות עד שפגשתי אותך. ירדתי ל- 2 מגנזיום גליצינייט ליום ולא לקחתי את הלית'נייז כבר חודש. אפשר לומר שאני מרגישה כאילו אני כבר 90% מעצמי, תוך פחות מחודש! פרנסיס עזרה לי להתגבר על כמה בעיות שהיו הסיבה לחרדה שלי. מילים אינן יכולות לבטא כמה אני אסירת תודה על העזרה והעצות הטובות שקיבלתי...

​תודה לך עדיאל על הפגישה היום. מאד שמחתי על האווירה האופטימית

תודה לך עדיאל על הפגישה היום. מאד שמחתי על האווירה האופטימית. אגב, המילה "תודיה" היא מילה שלימדתי את עצמי בעת שלימדתי ילדים מכיתה את נושא התודה. יש בה גם התכוונות (למי אני מודה) וכן מוכלת במילה זו התודה לבורא עולם . .תודיה על העזרה גם לאשתי. גם היא שולחת לך חיבוק.תודיה על התוספים. הם מאפשרים לי להגיע לשיפור שאני רוצה לספר לך עליו. אתמול עשיתי בדיקת דם והיום כבר יש לי את מרבית התשובות.ה- PSA  ירד לרמה של 3.8 !!! זה ממש וואו. זה ירד לערך שהיה לי רק ב- 2009. . .היחס מול ה- Free עלה...

עצוב נורא לחשוב שכל כך הרבה אנשים מאמינים שכימותרפיה היא התקווה היחידה כאשר מאובחנים עם סרטן

זה היה שוק גמור בשבילי כאשר בדצמבר שעבר, כמה ימים לפני חג המולד כאשר אובחנתי עם סרטן ריאות בלתי ניתן לניתוח, שלב 4. הוסבר לי שיהיה עלי להתחיל טיפולים כימותרפיים והקרנות באופן מיידי. זה יכלול ביקורים בבית חולים 5 ימים בשבוע כל עוד אני בחיים. אבל זה לא ירפא את הסרטן... זה רק יחזיק אותי בחיים. הייתי מבועתת. לא רק בשל העלויות האדירות, אלא בגלל הסבל הפיזי שהיה עלי לעבור רק ב שביל להישאר בחיים. וכיצד יוכל בעלי לשמור על עבודתו? כל זה לא היה רלוונטי כיוון שתמיד אמרתי למשפחה שלי שלא משנה מה לעולם לא אהיה...

אנחנו מאושרים מאוד שביצענו ואת הבדיקה וממליצים בחום לכל מי שסובל לעשות אותה.

בשיחה עם עדיאל, עדכנתי אותו שיש לי שיפור משמעותי לי ולבן שלי במספר סמפטומים מאד מציקים מאז שעשיתי את בדיקות הפאנל ואני מקפידה באדיקות ונמנעת.  הוא ביקש ממני לכתוב משהו לאתר. הייתי רוצה לשתף אתכם שמאז שעשיתי את בדיקות האלרגיה שגילו צליאק רגישות לסויה וחומוס (שהיה המזון העיקרי שלי). הורדתי מהתפריט שלי לחלוטין את הגלוטן והחלבונים האלרגנים ויש שיפור משמעותי בסמפטומים שסבלתי מהם שנים. אחד מהם היה יובש נוראי בעיניים שהשפיע עלי מאוד ובימים קשים מנע ממני לתפקד, יכולתי רק לישון או לעצום עיניים, אני...

הבריאות של כל המשפחה השתפרה

ד"ר תל-אורן שלום, בננו אובחן כלוקה בסוג מסוים של אוטיזם - Pervasive Developmental Disorder. ניסיוננו המשפחתי גרם לנו להאמין שלאוטיזם יש סיבות גנטיות וסביבתיות, ואתה גרמת לנו להבין שחלק מהבעיות הגנטיות קשור ליכולות פגועות לגבי סילוק רעלים, ושיש קשר בין דרכי העיכול למוח שגורם לכך שאלרגנים מהסביבה ורעלים משפיעים על מצבו הכללי של הילד מבחינה פיזית, רגשית ושכלית. בעקבות ההבנה הטובה יותר של אוטיזם שקיבלנו ממך, אנחנו מצליחים יותר לטפל בצרכים הבריאותיים של בננו. בנוסף, הבריאות של כל המשפחה השתפרה,...

אסירי תודה לך על השבת הבריאות שלנו

 ד"ר תל-אורן שלום, ... שנינו, אני ואשתי, הרגשנו מיואשים לגבי בעיות בריאות שונות ונזקקנו למיומנותך הרפואית כל אחד בנפרד. שנינו סבלנו מבעיות עיכול חמורות. הניסיונות שלנו לפנות לרפואה הקונבנציונאלית הניבו רק תסכול. אילולא אתה כנראה הבריאות שלנו הייתה ממשיכה להתדרדר באופן חריף, במיוחד הבריאות שלי. במקום זאת, אנו נהנים כעת מבריאות מצוינת.... שנינו אסירי תודה לך על השבת הבריאות שלנו. (פיל ב.)

תודה דר' עדיאל שהצלת את חיי!

אין בפי מספיק מילים להודות לך על שהיית שליח נאמן של ה', להציל את חיי ואת בני, מבעיות רפואיות שונות שהיו לנוהוספת עדות

על מנת להוסיף עדות, יש להרשם כחבר באתר. שמך לא ייחשף באתר.
 

 

שלום, רציתי לעדכן שאני חושבת שאתה מדהים. אני 4 חודשים בטיפול שלך לסרטן המעי הגס ומרגישה מצוין. נדהמתי אחרי חודשיים כשפטרייה ואגינלית ממנה סבלתי שנה פשוט נעלמה. ועוד יותר נדהמתי אתמול כשקיבלתי תוצאות של בדיקות פאנל הורמונלי. בשנה האחרונה LH ו FSH השתוללו ופתאום עכשיו הכל רגוע ותקין. אתה צודק כמובן שכמעט הכל בגוף נובע ממערכת העיכול, אבל זה מעורר תדהמה לראות את זה בצורה כ"כ ברורה בערכי בדיקה שכביכול לא נוגעת ישירות למערכת העיכול. כמובן שאעדכן עוד בהמשך רק רציתי לשתף אותך בהתלהבות שלי ולהגיד תודה וכמה אני שמחה שאתה המטפל בחיים שלי :)
 Sh. A.


היי דר' עדיאל...
 כששואלים אותי אחרי הרצאה שלך איך היה  אני אומרת:נו, זה עדיאל...תמיד יודע להביא איתו משהו מרתק,מעורר מחשבה ועדכני..
אין ספק שגרמת לאנשים בקהל להרים גבה כשדיברת על המיקרוביום,90% שקובעים את גורלנו ואני גם קראתי פעם שיש ממש תיקשורת בין החיידקים בגופנו..
הקהל אוהב אותך ורוצה לשמוע אותך..
(אורלי כהן)


ד"ר תל-אורן שלום,
... עזרת מאוד לבני החולה בסוכרת ושיפרת מאוד את איכות חייו ואת מצבו הבריאותי, כשרופאיו לא יכלו לעשות זאת.
... שיתפתי את החברי החולים (בתסמונת העייפות הכרונית, הפרעות קשב וריכוז, סרטן השד וסרטן הפנקריאס) באתר המקיף שלך (www.ecopolitan.com) ובריאותם השתפרה כבר מקריאת המאמרים המפורטים שלך.
(ליאן מ.)

 
  

... פגשתי את ד"ר תל-אורן לפני עשר שנים בתערוכה למזון טבעי. תיארתי בפניו כמה מהסימפטומים שאני סובלת מהם. הוא הציע את האפשרות של בעיות מערכתיות כתוצאה משמרים ופטריות ותיאר סימפטומים נוספים מהם אני עלולה לסבול, והוא צדק! סבלתי מהסימפטומים האלה במשך שנים ולא מצאתי רופא שיעזור לי לגביהם. הלכתי למרפאתו במשך שנה והקשבתי להרצאות שלו לגבי שינויים באורח החיים לשיפור הבריאות והתמדתי בטיפול התזונתי שרשם לי. נראיתי טוב והרגשתי אנרגטית כפי שלא הרגשתי במשך שנים. בשנה שלאחר מכן חזרתי אליו בגלל גוש בשד. הוא רשם לי טיפול תזונתי ולאחר 3 חודשים הגוש קטן בחצי. בזמן זה פגשתי אנשים נוספים שסבלו מסרטן וד"ר תל-אורן עזר להם. הוא עזר לאנשים שניסו לקבל טיפול בשיטה המקובלת ונשארו ללא תקווה וללא אלטרנטיבות. כמה מאנשים אלה סיפרו לי שנשארו להם רק 3 חודשים לחיות ושד"ר תל-אורן השיב להם את בריאותם. לעולם לא אשכח את האנשים הרבים עם הסיפורים הרבים על מחלות כרוניות "חשוכות מרפא" שנעלמו ועל גידולים שהתכווצו בעקבות הטיפולים והשינויים באורח החיים שד"ר תל-אורן המליץ עליהם....

 

אני חייבת את הבריאות של שלושת ילדיי לד"ר תל-אורן - הוא לימד אותי כיצד להימנע מפעילויות שיכולות להשפיע באופן שלילי על מערכת החיסון של ילדי. אנחנו לעולם לא חולים, תודות לדברים הנפלאים שלמדנו דרך ההרצאות שלו.
ד"ר תל-אורן תמיד מנסה לעשות שינוי בחיים של אנשים, מאחר שיש לו הרבה אמון ביכולת שלהם לשנות את אורח חייהם. חייהם של מאות ואפילו אלפי בני אדם שונו ע"י העבודה שלו. הוא הופך את העולם הזה למקום טוב יותר לחיות בו.
(באת' ב.)

 
 

 ... אני מועסק בחברת התעופה "קונטיננטל איירליינז" כטייס מזה כ- 20 שנה. אני מחויב למצוינות במקצוע שלי, וחלק מכך הוא שמירה על בריאות מיטבית - דבר לא קל כאשר מדובר בשעות שינה לא סדירות והבחירות התזונתיות האפשריות. אני חש שחשוב לשמור על צלילות פיזית ומנטאלית לא רק למען חיי והבטיחות שלי, אלא גם עבור ציבור הנוסעים שמפקידים את חייהם בידינו יום יום.
... אבי בן ה-88 שמע כ- 12 הרצאות של ד"ר תל-אורן, מתוך סדרת ההרצאות החינמיות באקופוליטן. בריאותם של הורי הוטבה באופן משמעותי בעקבות מה שלמדו מד"ר תל-אורן. גם הבריאות שלי השתפרה מאוד בעקבות מה שלמדתי מההרצאות, ובשל בדיקות המעבדה הפונקציונאליות המצוינות שעליהן ממליץ. אני מרגיש שיש לי יותר אנרגיה, אני יותר ערני, ולכן גם יותר בטיחותי ויעיל במקצועי כטייס.
(ג'וזף ל.)

 
 

... היום היה לי תור בבוקר אצל ד"ר עדיאל ב-9:15
היה לי כל כך מדהים אני יצאתי מאושרת ,עם הרגשה טובה בלב ושלווה.
אני מרגישה שקיבלתי את החיים שלי במתנה. זה זכות להיות חיים.
עכשיו סוף סוף מצאתי פתרון לבעיה שלי שנמשכה 3 שנים.
אני מרגישה שאני יכולה לתקן ולהבריא כל מה שהרסתי בגוף שלי.
סוף סוף אני יכולה לחיות בלי ההרס העצמי.
לפעמים אנחנו מחפשים כל כך הרבה פיתרונות למחלה אתה חסר אונים מול מה שמשתלט ולא רוצה בקיומך, המחלה, ואלוקים בשמים (ככה אני מאמינה) מפגיש אותנו עם אנשים מאוד יקרים שמרפאים מחלות חשוכות מרפא. שעוזרים לצאת מהתהום הנוראית שאתה נמצא בה.
איזה כייף באמת תודה מקרב לב אני אומנם רק בתחילת הטיפול ומרגישה כבר באמצע .
תודה לד"ר עדיאל
נעמי

 
 

 ... אני בת 60 ולפני 11 שנה לקיתי בסרטן השחלות. בשנים שלאחר הניתוח והכימותרפיה פיתחתי הרבה בעיות עיכול ועליתי הרבה במשקל. בעלי גילה את ד"ר תל-אורן לפני 2.5 שנים, בעת שבעיות העיכול שלי החמירו מאוד. לא קיבלתי טיפול יעיל מרופאים אחרים. בעלי ואני התחלנו ללכת להרצאות של ד"ר תל-אורן לגבי בריאות ותזונה ואני שיניתי את התזונה שלי לפי המלצותיו בהרצאות - ומיד התחלתי להרגיש הקלה. כשחזרתי להרגלי הקודמים - הסימפטומים חזרו. איבדתי את הספקנות שלי כלפיו והפכתי לאחד ממטופליו אסירי התודה.
לאחר שהסביר לי את התוצאות של בדיקת צואה שעברתי ד"ר תל-אורן המליץ לי על תוספי מזון. לקיחתם עזרה לשכך עוד את הפרעות העיכול שלי, וגם את האינסומניה (הפרעות בשינה) שסבלתי ממנה. בנוסף הבחנתי שאני מורידה במשקל בלי שהתכוונתי לכך.
עברתי אצל ד"ר תל-אורן בדיקה לאלרגיות מזון והסרתי מהתפריט את המזונות הפוגעים ביותר. הרגשתי שינוי חיובי שהיווה עוד צעד בשיפור הכללי שלי. הורדתי עוד במשקל ואני שומרת עכשיו על המשקל הרצוי לי. בנוסף, נמנעתי מחזרה מחודשת של סרטן השחלות- אני מסתמכת על עצותיו של ד"ר תל-אורן כדי לשמור פרספקטיבה על מצבי ולהמשיך להימנע מעוד גידול או עדות קלינית לסרטן. חשוב לי להימנע מעוד ניתוח ומכימותרפיה, שלא לדבר על לחיות עוד כמה עשורים. בעזרתו אני מאמינה שאוכל לשמור על בריאותי ועל איכות ואורך חיים. אני סומכת על ד"ר תל-אורן שימשיך לעזור לי לשמור על כל אלה, בעזרת הידע הביוכימי, האימונולוגי והתזונתי שלו, ובדיקות המעבדה החדשניות והמדויקות.
(לין ג.)

 
 

... לפני כשלוש שנים עברתי להתגורר בדירה חדשה. מסיבה לא ידועה התחלתי לסבול מקוצר נשימה ושיעול. בוקר אחד התעוררתי עם שיעול וקשיי נשימה חמורים. נלקחתי לחדר מיון אולם הם לא יכלו לאבחן או לטפל בבעיה. התקשרתי לד"ר תל-אורן, שהציע לבדוק חשיפה לעובש בדירתי החדשה. בהדרכתו ובעזרת המלצותיו מצבי השתפר. היו לכך עוד יתרונות: איבדתי משקל לא רצוי, רמות האנרגיה שלי עלו ומצבי הרוח שלי נעשו יציבים.
(תמר א.)

 
 

שלום ד"ר תל אורן,
אני כותבת אליך פשוט כדי לומר תודה. אספר לך בכמה מילים איך נחשפתי אל התכנים שאתה מציע ואיזו משמעות היתה להם עבורי.
אל הטבעונאות התוודעתי לפני זמן רב דרך שיטוט קבוע באתר הישראלי "באופן טבעי". דרך החיים הזו נראתה לי מפתה מאוד אבל בו בזמן גם קיצונית. נהגתי לאכול כמויות לא מבוטלות של חלבון מן החי בכל דרך אפשרית והרבה מאוד מזון מבושל. כמי שמבשלת גם לבן זוגי ושני ילדים קטנים לא ראיתי איך אני יכולה לשנות משהו ממנהגיי.
ב 5.5 חל יום הולדתי ה 32. חודש בדיוק לפני היום הזה, ב 4.5, קמתי בבוקר ובהחלטה של רגע בחרתי לערוך ניסוי בטבעונאות. הרעיון היה להתמיד בתזונה כזו במשך חודש וביום ההולדת להחליט לכאן או לכאן. חשבתי לעצמי שזה לא יהיה קשה מדי אולם יהיה זה משך זמן מספק לצורך התנסות. אני מודה שנדהמתי ממש מהקלות שבה וויתרתי על הבשר, הגבינות, הביצים והבישול. הכל זרם באופן טבעי כל כך והרגיש נכון כל כך.
כשבוע לאחר שהתחלתי נתקלתי... בך! ישבתי רכונה על המחשב והאזנתי לכל ההרצאות המוקלטות שלך. הן שינו את חיי. פשוטו כמשמעו. יש לי רקע דל של חמש יחידות בביולוגיה וכימיה אבל זה הספיק כדי להבין כל מה שאמרת. השינוי הזה קיבל ממך חותמת כשרות וסוף סוף ידעתי שאני לא סתם עושה מעשה שהוא גחמה של רגע ואין לדעת לאן הוא יוביל את הגוף. ההרצאות שלך גרמו לי להבין באמת מה אני עושה ולמה אני מרגישה כל כך טוב בלי כל הדברים שהתרגלתי לאכול כל כך הרבה שנים.
אני מרגישה שאני מנסה לתאר את עוצמת החיוביות של התחושה ולא ממש מצליחה.
ב 5.5 כבר ידעתי שאלו הם חיי מעתה והלאה, ולו בגלל הקלות שבה הכל התרחש. לא הרגשתי שאני במאבק, אינני שבויה בטרמינולוגיה של אסור ומותר וכל הוויתי ביחס לשינוי הזה היא של שמחה והתרוממות רוח.
ב 5.5 החלטתי ללכת בפעם האחרונה למסעדת יוקרה בשרית כדי להיפרד כמו שצריך מאורח חיי הקודם. הכל היה טעים מאוד אחרי חודש "נטול" אבל לגמרי חסר חן. קשה היה לי, אחרי שנחשפתי להסברים שלך, לשמוח באוכל הזה.
ההחלטה שלי הובילה את בן זוגי זולל הבשר להפסיק לצרוך חלבונים מן החי ואני מניחה שגם ילדינו יספגו חלק מן השינוי הזה וכך גם קרובים ומכרים שמשוחחים איתי, נדהמים, אבל לא מפסיקים להמטיר שאלות.
אני רוצה לומר לך תודה. מקרב לב. על פתיחת העיניים הזו, על המידע החשוב המוגש בדרך כל כך ידידותית (גם כשהוא אינו פשוט כלל), על האמונה באמת הפנימית שלך שמהווה מקור להשראה, ועל העובדה הפשוטה אך לא מובנת מאליה שאתה חולק עם העולם את כל המחשבות והמידע הזה.
תודה שוב, מעומק הלב. מאחלת לך המשך עשייה מהנה ומספקת,
צילי

 

... היום קבלתי את המולקולות הביו-אקטיביות של ד"ר תל-אורן ואני מרגישה נפלא חדות מחשבה ואנרגיה גבוהה מהרגיל איזה כייף
א.

 
 

 שמי ארי ודר' עדיאל תל-אורן ביקש ממני לספר אודות מחלתי והטיפול בה. ובכן - אני סובל מתסמונת התשישות הכרונית מזה שנים רבות. ניסיתי כל טיפול אפשרי שנקלע בפני ולרוב התאכזבתי קשות. לפני מספר חודשים פניתי לדר' תל-אורן ששלח אותי לבדיקות שלא ביצעתי עד כה ואף לא ידעתי על קיומן. התוצאות היו ברורות ו"פתולוגיות" ,והתחלתי בטיפול במהירות האפשרית (כמובן שהדברים לוקחים מעט זמן, אם בגלל הבדיקות , הקשר הטרנס אטלנטי עם עדיאל וכן הזמנת התוספים מארה"ב ).השיפור היה מהיר, וככל שאני מתקדם במהלך תוכנית הטיהור אני ממשיך להשתפר. כיום אני מרגיש טוב וחזק כפי שלא חשתי שנים, ואני מאוד אופטימי לגבי המשך התהליך.

 

... אני אוכלת כמעט בדיוק לפי המלצותיך ולוקחת את כל התוספים שלי - המון ירוקים ומיצים ירוקים... שמן קוקוס, שמן זית, אבוקדו, זרעים (רק כמה, פה ושם) ואני מרגישה נהדר - אפילו אכלתי מעט קינואה וכוסמת מבושלת יחד עם הבת שלי...  וירקות מאודים.   חזר לי המחזור בפעם הראשונה מזה שנה.  אני רואה בכך סימן של השבת נעורים...  אני מרגישה כאילו אני מזדקנת במהופך!  זה מרגיש כל כך טוב להתחזק שוב.  תודה על כל מה שעשית כדי לעזור לי להגיע עד כאן לאורך השביל להבראה!!
ס.